Visos prekės

Vidaus dailylentės

STP vidaus apdailos lentos gali būti dažytos baltu gruntavimo laku su filtru. „Stora Enso WoodPax” gaminiams, lakuotiems gruntavimo laku, naudojamas UV ir baltojo pigmento turintis vandens pagrindu pagamintas permatomas lakas. UV laku apdorotas paviršius yra tankesnis ir patvaresnis, sulaiko sakų iškilimą į lentos paviršių. Lenta nepagelsta ir spalva nekinta daugelį metų.

Vidaus dailylentės super kaina

Vidaus apdailos lenta išdžiovinta pramoniniu būdu. Drėgnumas – iki 16%

Lentos pakuojamos į termoizoliacinę plėvelę.
Ilgis: 2,1 – 6,0 m (žingsnis 0,3 m)
Baltos lakuotos STP profilio lentos ilgis 2,67 m, su įlaida
Profiliai: STP, STV, STK, STS

BrėžinysProfilisMedienos rūšisSkersinis pjūvis, mmDengiamas plotasVnt./
ryšulyje
Vnt./
pakuotėje
Vidaus Dailylentės Super KainaSTPEglė12×968810660
Vidaus Dailylentės Super KainaSTP
baltai lakuota
Eglė14×1201108256
Vidaus Dailylentės Super KainaSTVEglė/Pušis12×968810660
Vidaus Dailylentės Super KainaSTVEglė/Pušis21×12011210540
Vidaus Dailylentės Super KainaSTVEglė14×95859495
Vidaus Dailylentės Super KainaSTVEglė14×1201109405
Vidaus Dailylentės Super KainaSTKEglė14×1201108360
Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.