Visos prekės

Klijuota mediena, klijuoti tašai

Daugiau kaip prieš šimtą metų statybinėse konstrukcijose pradėjus naudotis klijuotos medienos elementus, ypač padidėjo medinių konstrukcijų panaudojimo galimybės statyboje. Šiuolaikinės medienos klijavimo technologijos dėka klijuota mediena naudojama visų medinio namo konstrukcijos elementų gamybai (sienų tašų, gegnių, perdengimo sijų, ir t.t.). Klijuota mediena labai greitai iškovojo svarbią vietą statybos darbų piramidėje dėl akivaizdžių savo privalumų: klijuotos medienos konstrukcijos atsparios ugniai, drėgmei ir chemiškai agresyviai aplinkai; konstrukcijos masės vienetui tenkanti  laikančioji galia didesnė, lyginant su gelžbetonio ar metalo konstrukcijomis; medienos klijavimas leidžia pagaminti didelių matmenų elementus, reikalingus dideliems pastatams; galima įvairi konstrukcijų forma, atitinkanti įvairius architektūrinius ir statinius reikalavimus; dėl medienos defektų išsisklaidymo klijuotų elementų tūryje, klijuotos medienos konstrukcijos įgyja geresnes stiprumo ir deformatyvumo savybes, lyginant su vientisa mediena; aukšta paviršiaus kokybė – prieš klijuojant iš medienos yra išpjaunamos šakelės, defektai, ruošiniai parenkami ir priderinami pagal spalvą, tekstūrą; geometrinių parametrų stabilumas –kitaip negu paprasta mediena, klijuota mediena išlaiko savo formą ir matmenis. Ji ne nusėda, ne susiglamžo, nesideformuoja, kadangi neturi vidinių įtempimų ir gaminama iš džiovintos medienos.

Klijuota Mediena

Mūsų siūloma klijuota mediena, gaminama Imaverės gamykloje laikantis JAS standarto (Japanese Agricultural Standards) reikalavimų.

Pagal stiprumą rūšiuotos ir obliuotos lamelės klijuojamos ir suspaudžiamos pagal standarte numatytą tašo sudarymo programą.

Lamelių ir tašų kokybė yra gamyklos laboratorijoje tikrinama kasdien, be to periodiškai atliekami stabilumo testai nepriklausomos trečios šalies (sertifikuotojo Norsk Treteknisk Institutt) laboratorijoje.

Standartinė kokybė/stiprumo klasės:
E120-F330 (mixed grade composition) skirtingo stiprumo lamelės
E105-F300 (mixed grade composition) skirtingo stiprumo lamelės
E105-F345 (homogenius composition) vienodo stiprumo lamelės
Naudojami klijai: PRF (Phenol Resorcinol Formaldehyde)
Klijai dyginį sujungimą turinčioms lamelėms: MF (Melamine Formaldehyde)
Tašams naudojamų lamelių stiprumo klasės: L140; L125; L110; L90

Gaminių pasirinkimas
Parduodam klijuotos medienos tašus iš pušies ir eglės.

Pušis
Storis: 105 mm ir 120 mm
Aukštis: 105 mm – 450 mm (lamelės žingsnis: 30 mm)
Pagrindiniai ilgiai: 2750; 2985; 3650: 3985; 4600; 4985; 5985 mm

Eglė
Storis: 105 mm
Aukštis: 105 mm – 450 mm (lamelės žingsnis: 30 mm)
Pagrindiniai ilgiai: 2750; 2985; 3650: 3985; 4600; 4985; 5985 mm

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.