2 klases mediena akcija c18 mediena akcija c24 mediena akcija drebules dailylentes akcija impregnuota mediena akcija juodalksnio dailylentes pirciai akcija mediena su fsc sertifikatu medienos profiliai pirties gultas akcija sibiro maumedzio terasa akcija statybines medienos akcija terasos lentos akcija terasos lentos b rusis akcija

Impregnuota apdailinė mediena

Mūsų klimato sąlygos mediniams pastatams yra nepalankios, todėl siekiant džiaugtis gyvenimo kokybe mediniuose pastatuose, reikia statybai bei apdailai rinktis tinkamus medienos gaminius. Impregnuotą medieną reikia naudoti visada, kai mediena liečiasi su žeme ir vandeniu arba jei nėra apsaugota nuo oro sąlygų.  Tokiomis sąlygomis medienos paviršiuje atsiranda pelėsių sporos ir grybai, kurie ardo medieną, mažina jos tūrį bei tankį ir pūdo medį. Jei yra kondensacijos, drėgmės galimybė, jums reikalinga impregnuota mediena. Impregnavimui geriausiai tinka pušies mediena, nes dėl pušies medienos sandaros ypatumo, ji praleidžia impregnavimo medžiagą giliai į vidų. 

Siūloma impregnuota mediena gaminama iš kruopščiai parinktų pušų ir eglių. Žaliava apdorojama chromo ir arseno neturinčia, aplinkai nekenksminga medienos apsaugos priemone.

Tokiu būdu apdorota mediena yra nekenksminga žmonėms, gyvuliams ir augalams.

Geriausiai impregnuojama pušies mediena. Dėl pušies ląstelių sienelių sandaros ypatumo ji giliai į vidų praleidžia impregnavimo medžiagą. Medienos drėgnumas turi būti ne didesnis kaip 28%, kad vanduo nesipriešintų impregnavimo medžiagos skverbimuisi. Impregnuojant medieną naudojamos Tanalith E medienos apsaugos priemonės. Tanalith E tai vandens pagrindu sukurtas medienos impregnavimo chemikalas, kurio sudėtyje yra vario junginių ir organinių biocidų (azolių). Tanalith E sudėtyje nėra arseno ir chromo junginių. Impregnuota mediena apsaugota nuo grybelinio poveikio bei kenksmingų vabzdžių, taip pat sąlytyje su žeme. Impregnuota mediena tinka naudoti terasoms, sodo baldams, prieplaukų tilteliams, žaidimo aikštelių elementams ir daugeliui kitų lauko sąlygomis naudojamų medinių konstrukcijų.

Impregnuota Apdailinė Mediena Super KainaParduodama impregnuota mediena, kurios impregnavimo klasė yra HC3.  

HC3  impregnuotos medienos naudojimo sritys:

  • Prieplaukų tilteliai
  • Tvoros stulpai bei statiniai
  • Lauko baldai
  • Terasinės lentos
  • Vartai ir aptvarai
  • Triukšmo barjerai
  • Vidiniai kiemai
  • Pavėsinės
  • Gėlių dėžės
  • Smėlio dėžės ir t. t.

Gaminių pasirinkimas

Brėžinys Profilis Medžio rūšis Skerspjūvis mm Dengiamas plotis Paviršiaus apdorojimas
Impregnuota Apdailinė Mediena Super Kaina PHL Pušis/ eglė 28x95 95 obliuota
Impregnuota Apdailinė Mediena Super Kaina PHL Pušis/ eglė 28x120 120 obliuota
Impregnuota Apdailinė Mediena Super Kaina SH Pušis/ eglė 21x95 95 obliuota
Impregnuota Apdailinė Mediena Super Kaina SHP Pušis/ eglė 45x95 95 obliuota
Impregnuota Apdailinė Mediena Super Kaina SHP Pušis/ eglė 45x145 145 obliuota

Ilgio intervalas 3,0 – 6,0 m.

Impregnuota mediena parduodama jau paruošta vartojimui, tad įsigiję šiuos gaminius numatytus darbus galėsite pradėti iškart.

SANDELIUOJAME:

DŽIOVINTA OBLIUOTA 45x70 C 24 Giluminio impregnavimo Ilgis 6 metrai
45x95 C 24
45x145 C 24
45x195 C 24
45x245 C 24
Impregnuota Apdailinė Mediena Super Kaina
Impregnuota Apdailinė Mediena Super Kaina
Impregnuota Apdailinė Mediena Super Kaina
Impregnuota Apdailinė Mediena Super Kaina