Visos prekės

Grindinės lentos

Grindinės lentos gali būti mažai girdėta grindų dangos rūšis, tačiau pastaruoju metu ji vis dažniau nukonkuruoja parketą, laminatą bei kitas grindų dangas dėl savo savybių. Šiuolaikiniame interjere grindinės lentos sutinkamos dažnai, ypač jei pasirenkamas šiaurietiškas, skandinaviškų kraštų tradicijų įtakotas interjeras. Medinių grindinių lentų paviršius natūralus, kvėpuojantis ir lengvai prižiūrimas, atskleidžiantis medžio tekstūros ir spalvos grožį.

„Stora Enso WoodPax” grindinės lentos gaminamos iš kruopščiai parinktos ir lentpjūvėse apdorotos pušies arba eglės medienos. Specialaus džiovinimo lentų drėgnumas yra 10 +/- 2%, kuris užtikrina puikią eksploataciją. Tinkamas medienos išdžiovinimas yra būtinas, siekiant pagaminti tikrai kokybiškas grindines lentas. Grindinių lentų gamybai naudojama medžio šerdies mediena, garantuojanti lentų tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Grindinės lentos apatinėje dalyje turi specialias išpjovas, apsaugančias lentas nuo deformacijos. Mūsų siūlomos grindinės lentos yra itin kokybiškos, nes sekdami geriausiomis Lietuvos ir Skandinavijos šalių medienos apdirbimo tradicijomis, siekiame, kad klientas pajustų visas teigiamas medienos panaudojimo statyboje bei apdailoje savybes ir įvertintų komfortą bei natūralumą, kurį namų interjere sukuria medis. Parduodamos grindinės lentos supakuotos plėvele, tad prieš dedant jas, rekomenduojame jas išpakuoti ir leisti “prasigulėti” patalpoje, kurioje numatyta jas kloti – taip susilygins jų ir patalpų drėgnumas, mažės deformacijos tikimybė.

Grindinės lentos ne tik papuoš bet kuriuos namus – jos padės išsaugoti namie šilumą, subalansuos patalpos oro drėgnumą, užtikrins geresnę izoliaciją.

Parduodamas grindines lentas galite pasirinkti iš kelių skirtingų matmenų variantų:

BrėžinysProfilisMedienos rūšisSkersinis pjūvis, mmDengiamas plotisVnt./
ryšulyje
Vnt./
pakuotėje
Grindinės LentosHLLEglė/Pušis28×95875275
Grindinės LentosHLLEglė/Pušis28×1201124216
Grindinės LentosHLLEglė/Pušis28×146138535
Grindinės LentosHLLEglė/Pušis33×95872220
Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.